Pondělí, Říjen 14, 2019

logo 7a

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Interaktivní mapa

Chcete si prohlédnout Pařížské památky téměř na vlastní oči? Zajímá vás kde které památky v Paříži jsou a jak se k nim dostat? To vše a mnohem víc, najdete v naší interaktivní mapě.

Chcete vědět víc?

Paris Pass se slevou

Máme pro vás malý bonus, který jinde nedostanete. Kartu Paris Pass s pěknou slevou. Chcete li ušetřit ještě víc POZOR akce jen do 15.9.2016, tak uplatněte náš slevový kód.

Chcete vědět víc?

 

Karta Paris Pass

Nechcete platit vstupné v Pařížských památkách? Nechcete čekat v nekonečných frontách při vstupu do Pařížských památek? Chcete jezdit po Paříži městskou dopravou zadarmo?

Chcete vědět víc?

Paříž
Líbí se ti tu? Tak sdílej stránku na Facebooku

S novým rokem přícházejí také nové slevy a již tak výhodná karta Paris Pass se dá pořídit za ještě lepší peníze. My vás o tom samozřejmě budeme vždy informovat. Koukněte na víkendovou slevu na turistickou kartu Paris Pass startujeme v sobotu 25.1.2014.

Přinášíme vám opravdu dobré zprávy. Turistická karta Paris Pass o které se můžete dočíst zde, je opět výhodnější. V novém roce 2014 tu máme opět víkendovou slevu na čtyřdenní a na šestidenní kartu. Pokud si o tomto víkendu, tedy od 25.1.2014 do 31.1.2014 koupíte on line turistickou kartu Paris Pass, bude tato karta zase levnější.

Paris-Pass 3

Na Paris Pass získáte slevu 5 až 15 euro. Jedná se o slevu 5 až 15 euro na všechny druhy karet, mimo dvoudenní dětskou a juniorskou. Pokud tedy cestuje jeden dospělí a jedno dítě tak na kartě s platností 6 dnů ušetří 25 euro. Pro letošní rok je tu ovšem jedna změna, náš celoroční slevový kód parpas05, nelze s touto víkendovou akcí kombinovat.

Click here for more information

I při této akci platí neustále výhodné podmínky zaslání karty až k vám domů na vaši adresu do Čech. Za 15 dnů tedy můžete mít váš Paris Pass doma. Neváhejte, nabídka je časově omezená. Jakmile ovšem bude další slevová akce, budete o tom včas informováni zde na stránkách o Paříži.

 

Líbí se ti tu? Tak sdílej stránku na Facebooku

Blog

Vstupné do památek zdarma?

info paris passNechcete platit vstupné do Pařížských památek? Nechcete stát ve frontách u vstupů? Chcete jezdit Pařížskou MHD zdarma?

Chcete vědět víc?

Průvodce Paříží

Paříž a její památky

versalies 4

Přehled památek Paříže

V Paříži je nespočet památek, které stojí za návštěvu. Zde najdete jejich ucelený přehledný seznam a detailní popis každé Pařížské památky.

Pokračujte zde

Paříž a důležité informace

metro 2

Důležité informace pro vás

Podívejte se na důležité informace, které se vám budou před cestou do Paříže hodit. MHD, letiště v Paříži, jak používat turistické karty atd.

Pokračujte zde

Pařížský blog

eifellovka 2

Pařížský blog s novinkami

Zde se dozvíte spoustu novinek, které se vám budou hodit, pokud plánujete cestu do Paříže a také aktuální Pařížské akce.

Pokračujte zde