Pondělí, Říjen 14, 2019

logo 7a

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Interaktivní mapa

Chcete si prohlédnout Pařížské památky téměř na vlastní oči? Zajímá vás kde které památky v Paříži jsou a jak se k nim dostat? To vše a mnohem víc, najdete v naší interaktivní mapě.

Chcete vědět víc?

Paris Pass se slevou

Máme pro vás malý bonus, který jinde nedostanete. Kartu Paris Pass s pěknou slevou. Chcete li ušetřit ještě víc POZOR akce jen do 15.9.2016, tak uplatněte náš slevový kód.

Chcete vědět víc?

 

Karta Paris Pass

Nechcete platit vstupné v Pařížských památkách? Nechcete čekat v nekonečných frontách při vstupu do Pařížských památek? Chcete jezdit po Paříži městskou dopravou zadarmo?

Chcete vědět víc?

Paříž

Paris Pass

Líbí se ti tu? Tak sdílej stránku na Facebooku

Co to je Paris PassK čemu je Paris PassKolik stojí Paris Pass

Paris Pass v sobě zahrnuje několik turistických karet, jejich seznam je zde.

Museum PassAttraction PassVisite PassBus TourPrůvodce a slevy

 

Cestování do Paříže v sobě skrývá nejednu věc, na kterou si musíte dát pozor. Jednou z takových věcí jsou ceny za vstupné do Pařížských památek, vstupné na různé Pařížské atrakce a také cena za dopravu v Paříži. Mezi vzdálenějšími památkami bude nutné se přesouvat pomocí Pařižské MHD, která není úplně levná.

Paris-Pass 3

Víkendový výlet do Paříže tedy může vyjít jen na vstupech do památek a na jízdném po Paříži na pěkných pár stovek euro. My vám ale nabízíme řešení, které vám ušetří velkou část nákladů za vstupné a jízdné v Paříži a navíc nabízí spoustu výhod navíc. Jedná se o Pařížskou turistickou kartu Paris Pass.

Co to je Pariss Pas?

Paris Pass je turistická karta pro ty z vás, kteří přijedou do paříže poznávat památky, chtějí vidět Pařížské atrakce a potřebují po Paříži jezdit sem a tam metrem, autobusem a tak celkově využívat Pařížskou MHD. Výhoda turistické karty je ta, že všechny tyto potřeby združuje do jedné karty a vy tak nemusíte za každý vstup, nebo za každou jízdenku platit zvlášť. Výhod je ale mnohem víc, proto čtěte dál.

K čemu je dobrý Paris Pass?

Turistická karta Paris Pass je vlastně souhrný balíček výhod, který v sobě zahrnuje celkem 6 výhodných karet pro návštěvníky Paříže. Jedná se především o:

Paris Muzeum Pass

museum passTato turistická karta je určena pro volný vstup do 55 Pařížských muzeí a památek. S touto kartou nebudete muset nikde platit jednotlivé vstupné. Pokud máte kartu Paris Muzeum Pass, máte prostě a jednoduše vstup do Pařížských památek zdarma a to i do takových jako je Muzeum Louvre, Pantheon, Výtězný oblouk, Svatá kaple, Notre Dame a spoustu dalších. Karta je dostupná v provedení na 2, 4 nebo 6 dnů a stojí 39, 54 nebo 69 euro v závislosti na délce platnosti karty. Vy ale tuto cenu platit nemusíte, pokud chcete vědět proč, čtěte dál.

Paris Attraction Pass

Toto je karta, která svému vlastníkovi zaručí bezplatný vstup do sedmi největších atrakcí v Paříži. Jedná se o plavbu výletní lodí po řece a pozorování památek z paluby této lodi. Následuje ochutnávka Francouzských vín s velmi zajímavou přednáškou, jako další atrakce, kterou nesmíte vynechat je určitě prohlídka interiéru budovy Pařížské opery. Následuje interaktivní atrakce Paris Story, což je překrásná interaktivní návštěva Paříže a to v horizontu celé její historie, projděte se tak Paříží od dob jejího vzniku, až dodnes. poslední dvě atrakce potěší každého z vás, kdo se rád kochá pohledem, jedná se o pohled na Paříž a to z 56 patra Pařížské budovy Montparnasse Tower a následně prohlídka Dalího muzea. Normálně byste za těchto 7 atrakcí utratili 100 euro, Paris Attraction Pass vám nabídne všechny tyto atrakce opět zdarma.

Paris Visite Pass

visite passTak tohle je jedna z nejdůležitějších turistických karet, kterou byste měli v Paříži mít. Jedná se totiž o kartu se kterou v Paříži cestujete veškerou hromadnou dopravou v zónách 1-3. Autobus, metro, tramvaj, PER, příměstské vlaky nebo lanová dráha. Tato karta nahrazuje Paris Travel card, která stojí téměř 10 euro na den. Vy je ale platit nemusíte, protože Paris Visite Pass je zdarma. Přečtěte si pečlivě, jak používat katru Paris Visite Pass a pak pokračujte dále a čtete o dalších výhodách Paris Passu.

Paris Bus Tour

Projížďka po Paříži v nádherném patrovém turistickém autobuse. Shlédněte Pařížské památky a vyslechněte i výklad průvodce v pohodlí patrového turistického autobu v nejhezčí Pařížské atrakci s názvem Paris Bus Tour. Výletní autobus s odkrytou střechou vás proveze Paříží kolem těch nejhezčích památek, podívejte se na Eiffelovu věž, Muzeum Louvre, Notre Dame, Operu a další památky z výšky patrového autobusu. Dvě a čtvrt hodiny projíždky po nejhezčích Pařížských památchách. Jízdenka na tyto výletní autobusy je na dva dny a stojí 26 euro. Vy ale tuto jízdenku platit nebudete, chcete li vědět proč, čtete dál.

Průvodce Paříží

průvodceKarta paris Pass to je také nádherný 120 stránkový průvodce Paříží, plný map a popisů památek, užitečných tipů a to nejen na památky, ale i na nákupy. Tento tištěný průvodce je také zdarma.

Speciální nabídka

S kartou Paris Pass získají bonus i ti z vás, kteří přijeli do Paříže také nakupovat. Karta Paris Pass přináší řadu slev a bonusů v celé řadě Pařížských obchodů a restaurací.

Toto vše nabízí Paris Pass, jedna karta, která v sobě skrývá 6 výhodných turistických karet, za které byste jednotlivě zaplatili několik set euro. Paris Pass ale tolik nestojí.

Kolik stojí Paris Pass?

Paris Pass je rozdělen podle toho na jak dlouho ho potřebujete a také pro koho jej potřebujete. Jedná se tedy o dvou, čtyř a šesti denní kartu s dalším rozdělením podle toho pro koho je karta určena. Potřebujete kartu pro dítě, mládežníka a nebo pro dospělého? Ceny karty Paris Pass najdete níže.

Dvou denní Pariss Pass vás vyjde pro díte na 36 euro, pro mládežníka na 64 euro a pro dospělého na 110 euro. Čtyřdenní Paris Pass stojí pro dítě 46 euro, pro mládežníka 86 euro a pro dospělého 160 euro. Poslední varianta Paris Passu je na šest dnů a stojí pro dítě 58 euro, pro mládežníka 98 euro a pro dospělého 195 euro. Za děti jsou považovány osoby ve věku 4 až 11 let, jako mládežník bude považován každý ve věku 12 až 17 let a od 18 let výše jsou všichni považováni za dospělou osobu. Nezapomeňte že pro Vás máme připraveny zajímavé slevy na Paris Pass, ty najdete níže na této stránce, nebo pokračujte zde.

Ceník turistické karty Paris Pass

Pariss Pass má tu značnou výhodu, že se aktivuje až prvním použitím, ale dá se zakoupit ve značném předstihu, karta má platnost 12 mesíců. Pokud kupujete Paris Pass online, máte možnost si ho nechat poslat domů na vaši adresu a mít ho tak při ruce už když prvně vstoupíte na půdu Paříže a vyjdete z Pařížského letiště. Kartu můžete začít používat okamžitě po příletu, ale nezapomeňte, že letiště v Paříži jsou v zóně 5 a tam karta, která je součástí Paris Passu neplatí (máte kartu jen na centrální zóny 1-3, z letiště je nutné si koupit jednorázovou jízdenku za 1,7 euro.

Pokud budete objednávat kartu Paris Pass hodně dopředu nebo jako dárek, doporučujeme využít i pojištění Paris Passu, pokud se stane že budete muset vaši cestu do Paříže zrušit, nebo se stane, že kartu v Paříži ztratíte, bude se pojištění hodit. Volba pojištění karty je dostupná při objednávce karty a stojí 4,5% z ceny objednávky, což je vzhledem k ceně Paris passu zanedbatelná částka.

Poslední výhoda Paris Passu je důležitá hlavně k úspoře času, mnozí totiž argumentují tím, že například za dva dny se v paříži stejně víc než 10 památek nedá zvládnout, protože stojíte neustále ve frontách na lístek a u vstupů do památek. Asi neznají Paris Pass. Protože jinak by věděli, že s Paris Passem totiž nikde nečekáte, pro majitele Paris Passu fronta neexistuje. Ten kdo má Paris Pass má totiž vlastní vstup do památek mimo veškeré fronty, projde terminálem, projede kartou čtečku u vstupu a je to. Žádné fronty znamenají víc času na památky v Paříži.

Abychom vám rozhodování o Paris Passu ještě více usnadnili a přidali nějakou naší výhodu, kterou jinde nedostanete. Máme pro vás vyjednánu celoroční slevu ve výši 5% z celkové objednávky karty Pari Pass. Tuto slevu využijete velice snadno, při objednávce najdete ve formuláři políčko "PROMO CODE" do tohoto políčka napište nás slevový kód parpas05 a je to, získáváte slevu ve výši 5% z objednávky turistické karty Paris Pass. Tato naše sleva platí po celý rok 2014 a není nijak časově omezena, pro tento rok ji však nelze kombinovat s víkendovou akcí.

POZOR Na Paris Pass získáte slevu 10%. Jedná se o slevu 10% na všechny druhy karet, mimo dvoudenní dětskou a juniorskou. Pokud tedy cestuje jeden dospělí a jedno dítě tak na kartě s platností 6 dnů ušetří 25 euro. Pozor nabídka je časově omezená! jen do čtvrtka 15.9.2016!
Další úspora financí je tu: celý měsíc září, tedy od 1.9.2016 až do 30.9.2016 pro Vás máme speciální slevový kód na Paris Pass, který je na všechny druhy karet a sleva je celých 10% z ceny karty na 6 dnů a 6% z ceny karty na 3 a 4 dny. Do pole promo code tedy v září zadávejte kód PPSEPT

Click here for more information

Líbí se ti tu? Tak sdílej stránku na Facebooku

Vstupné do památek zdarma?

info paris passNechcete platit vstupné do Pařížských památek? Nechcete stát ve frontách u vstupů? Chcete jezdit Pařížskou MHD zdarma?

Chcete vědět víc?

Průvodce Paříží

Paříž a její památky

versalies 4

Přehled památek Paříže

V Paříži je nespočet památek, které stojí za návštěvu. Zde najdete jejich ucelený přehledný seznam a detailní popis každé Pařížské památky.

Pokračujte zde

Paříž a důležité informace

metro 2

Důležité informace pro vás

Podívejte se na důležité informace, které se vám budou před cestou do Paříže hodit. MHD, letiště v Paříži, jak používat turistické karty atd.

Pokračujte zde

Pařížský blog

eifellovka 2

Pařížský blog s novinkami

Zde se dozvíte spoustu novinek, které se vám budou hodit, pokud plánujete cestu do Paříže a také aktuální Pařížské akce.

Pokračujte zde