Pondělí, Říjen 14, 2019

logo 7a

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Interaktivní mapa

Chcete si prohlédnout Pařížské památky téměř na vlastní oči? Zajímá vás kde které památky v Paříži jsou a jak se k nim dostat? To vše a mnohem víc, najdete v naší interaktivní mapě.

Chcete vědět víc?

Paris Pass se slevou

Máme pro vás malý bonus, který jinde nedostanete. Kartu Paris Pass s pěknou slevou. Chcete li ušetřit ještě víc POZOR akce jen do 15.9.2016, tak uplatněte náš slevový kód.

Chcete vědět víc?

 

Karta Paris Pass

Nechcete platit vstupné v Pařížských památkách? Nechcete čekat v nekonečných frontách při vstupu do Pařížských památek? Chcete jezdit po Paříži městskou dopravou zadarmo?

Chcete vědět víc?

Paříž
Líbí se ti tu? Tak sdílej stránku na Facebooku

Únor je za dveřmi a my pro vás máme zase další dárek, ve formě slevy na Paris Pass. Ano v únoru se Paris Pass dá pořídit za ještě lepší peníze. My vás o žádnou dostupnou slevu nechceme ošidit a proto čtěte dál. Koukněte na únorovou slevu na turistickou kartu Paris Pass startujeme v sobotu 1.2.2014.

Přinášíme vám opravdu dobré zprávy. Turistická karta Paris Pass o které se můžete dočíst zde, je opět výhodnější. V únoru 2014 přinášíme slevový kód platný celý měsíc! Pěkná sleva 6% na všechny druhy karet, bez rozdílu délky platnosti. Pokud od 1.2.2014 do 28.2.2014 koupíte on line turistickou kartu Paris Pass, bude tato karta zase levnější.

Paris-Pass 3

Na Paris Pass získáte slevu 6%. Jedná se o slevu až 12 euro za osobu na všechny druhy karet, rodinná nebo vícečetná skupina může ušetřit opravdu balík. Pro získání slevy zadejte do políčka promo code tento kód FEBFUN6 Pro únorovou akci je ovšem jedna změna, náš celoroční slevový kód parpas05, nelze s touto únorovou akcí kombinovat.

Click here for more information

I při této akci platí neustále výhodné podmínky zaslání karty až k vám domů na vaši adresu do Čech. Za 15 dnů tedy můžete mít váš Paris Pass doma. Neváhejte, nabídka je časově omezená. Jakmile ovšem bude další slevová akce, budete o tom včas informováni zde na stránkách o Paříži.

Líbí se ti tu? Tak sdílej stránku na Facebooku

Blog

Vstupné do památek zdarma?

info paris passNechcete platit vstupné do Pařížských památek? Nechcete stát ve frontách u vstupů? Chcete jezdit Pařížskou MHD zdarma?

Chcete vědět víc?

Průvodce Paříží

Paříž a její památky

versalies 4

Přehled památek Paříže

V Paříži je nespočet památek, které stojí za návštěvu. Zde najdete jejich ucelený přehledný seznam a detailní popis každé Pařížské památky.

Pokračujte zde

Paříž a důležité informace

metro 2

Důležité informace pro vás

Podívejte se na důležité informace, které se vám budou před cestou do Paříže hodit. MHD, letiště v Paříži, jak používat turistické karty atd.

Pokračujte zde

Pařížský blog

eifellovka 2

Pařížský blog s novinkami

Zde se dozvíte spoustu novinek, které se vám budou hodit, pokud plánujete cestu do Paříže a také aktuální Pařížské akce.

Pokračujte zde